ČOKOLÁDOVÉ KOŠÍČKY MARY BERRY

ČOKOLÁDOVÉ KOŠÍČKY MARY BERRY

Snadno nikdy nedosáhnu dostatečného množství sledování Fantastic English Cook Off (GBBO), a proto se mi líbilo vědět, že pochází od Mary Berry, když patřila k odhalení. Spolu s jejím nedostatkem jsem vyhodnotil a vylepšil několik jejích jídel, jako jsou tyto ultra jemné koláčky a také některé návykové sušenky!

Budu neustále předvídat čas vaření spolu s mým Mary Berry Cooking Svaté Písmo rozbité k dispozici, stejně jako množství různých dalších přidělených webových stránek!

 

ČOKOLÁDOVÉ KOŠÍČKY MARY BERRY

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Je to tradiční Mary Berry! Tuhle kuchařskou královnu prostě miluji, stejně jako mám ve skutečnosti MNOHO příjemného vytváření jejích pokrmů, jak jsem si jistá, že vy také!

Příjemné vydělávat spolu s mládeží! Líbí se mi, že umožňujem nejmladším pekařům provádět každé zdobení, ale vaše děti, které se snadno dostanou k odpovědi, mohou tyto koláčky snadno vytvořit také!

Je flexibilní! Můžete snadno rychle změnit chutě máslového krému i designy tak, aby vyhovovaly stylu oslavy narozenin, zahrnout dovolenkové odstíny nebo dokonce chutě, nebo dokonce přimíchat hodně extra kávového prášku, i když je to způsob, který má tatínek všechny rád!

🥘 Potřebné Materiály

Tyto snadno vyrobitelné košíčky jsou ve skutečnosti větší než jen lahodná záležitost! Nepotřebují mnoho komponent a přesně to, co budete muset vytvořit, všechny se s největší pravděpodobností vyrobí ve vaší kuchyni!

Posypat – tekutina potřebná pro vaše těsto na košíčky. Ujistěte se, že při přidávání do vaší směsi má postřik skutečně teplotu páry (212 °F/100 °C).
Kakaový prášek – pro tyto košíčky použijte běžný neslazený kakaový prášek, tmavý kakaový prášek je ve skutečnosti neuvěřitelně lahodný, ale pro sladkou chuť může vyžadovat kontakt mnohem více cukru.
Vejce – Před mícháním těsta přeneste 3 velká vejce na úroveň pokojové teploty. Vychladnutí znamená, že košíčky se jistě upečou mnohem více rovnoměrně.
Nesolené máslo – Protože skutečné jídlo Mary Berry vyžaduje nesolené máslo (a také neobsahuje žádný extra sodík), zůstanu u tohoto jídla u nesoleného másla. Pokud však máte k dispozici pouze slané máslo, určitě bude fungovat také!
Cukr – Jednoduše dostatek krystalového cukru vytváří tyto košíčky chutné, aniž by byly ve skutečnosti přehnaně úžasné.
Samokypřící mouka – Tuto základní složku lze snadno a rychle skutečně vytvořit ve vaší domácnosti s využitím všestranné mouky, podívejte se na podrobnosti uvedené níže.
Cooking Powder – Složka přesně toho, co vytváří tyto košíčky, je proto úžasně definované spolu s fantastickou strukturou střídky. Když na to odkazuji, mohu snadno poslouchat, jak Mary Berry diskutuje o drobečku dortu! 🙂

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Vynikající čokoládové košíčky od Mary Berry jsou vlastně odpočinkem, na kterém si můžete vydělat! Dodržujte je a připravte si tyto lahodné, jemné koláčky u vás doma!

1.UDĚLEJTE TĚSTO NA CUPCAKE

Zútulněte si sporák na 400 °F (204 °C) a připravte si pánev na muffiny buněčnou vrstvou spolu s obložením košíčků nebo dokonce jemným zakrytím sprejem na vaření.

2.Třiďte, vařte v páře a také mixujte

Začněte s proséváním ½ hrnku kakaového prášku přímo do velké mixovací nádoby, zatímco ¼ hrnku posypu zahříváte směrem k páře. Důkladně vložte napařovací posyp přímo do misky s kakaovým práškem a spojte se směsí nebo dokonce špachtlí, abyste získali hustou směs.

1. Vytvořte těsto

Přimíchejte 12 polévkových lžic změkčeného másla přímo do směsi, poté přidejte 3 velká vejce a rozmixujte, dokud nebude účinně integrována. Následně přidejte zcela vysušené složky sestávající ze ¾ hrnku krupicového cukru, 1 hrnek samokypřící mouky a také 1 lžičku prášku na vaření. Míchejte až do úplného spojení.

PEČTE KOŠÍČKY

1.Rozdělit

Rozdělte těsto na košíčky, abyste získali 12 košíčků, přičemž dentální výplň každé podšívky byla dokončena mezi ⅔ a ¾.

2.Vařit

Umístění v zařízení vašeho sporáku na střední polici, stejně jako vaření při 400 °F (204 °C) po dobu 14-18 minut, nebo dokonce až do jara košíčků dozadu směrem ke stylu, stejně jako umístěné párátko vypadá čisté.

3. Úžasné

Odstraňte pečené košíčky, když jsou provedeny, stejně jako je všechny nechte trochu úžasné ve formě na muffiny, asi 5 minut. Před polevou přesuňte košíčky směrem ke kabelové chladící polici směrem k úžasnému.

OZDOBIT A PODÁVAT

1.Mráz

Vyberte si preferovanou polevu nebo dokonce chuťovou směs, nebo dokonce použijte můj lahodný čokoládový máslový krém na polevu košíčků.

2.Ozdobit

Zahrňte posypy nebo dokonce cukr podle potřeby! Pokud právě připravujete tento lahodný čokoládový košíček od Mary Berry pro bohatou. Stejně jako lahodnou pochoutku, nebo jej dokonce vytváříte pro účastníka nebo dokonce dovolenou. Vyberte si nějaké posypky nebo dokonce funfetti, které zahrnou tento jedinečný styl.