SKOTCH ČOKOLÁDOVÝ PLECHOVÝ DORT

CO JE TO SKOTCH ČOKOLÁDOVÝ PLECHOVÝ DORT?

Tenhle dort je fakt DOBRÝ. Tento skotský lahodný čokoládový dort je vlastně ten, po kterém toužím celý rok. Opravdu. Útulný skořicový lahodný čokoládový dort, sametově jemná poleva. Je to NEJLEPŠÍ mix.

Ačkoli to může vypadat jako texaský dort, liší se v polevě a příchutích. Nicméně stále má ve skutečnosti chutnou útulnou dekadentní existenci. Ideální pro oslavy, pohody, letní polední dny nebo i jednoduše při hledání ideální pochoutky.

SKOTCH ČOKOLÁDOVÝ PLECHOVÝ DORT

JAK UDĚLAT SKOTCH ČOKOLÁDOVÝ PLECHOVÝ DORT

Začněte zahrnutím zcela vysušených součástí.
V pánvi s trochou omáčky přidejte máslo, kakao, posypte se navzájem a dejte páru.
Vzájemně integrujte vlhké i zcela vysušené komponenty!
Dejte rovnou do plechové pánve a vařte!

Dort

Integrujte cukr, mouku, skořici, sodík i nealko do velké zásoby a pokrmu. V rendlíku dejte máslo, kakao, posypte směrem k páře a přelijte směsí mouky a cukru. Vmícháme vejce, vanilku a podmáslí. Vložte přímo do velkého tenkého plechu na sušenky. Vařte na 350 20-30 minut. Ujistěte se, že jej začnete kontrolovat po dvaceti minutách

JAKÁ VELIKOST JE PLECHOVÁ KOLÁČ

Plechová dortová pánev se liší od plechu na sušenky, protože má ve skutečnosti okraje, které se konturují. i když můžete snadno úplně využít plech na smažení koláče, abyste získali sušenky, je tu rozdíl! Základní kompletní plechová dortová pánev má ve skutečnosti = 18 x 24 x 2 palce.

 

JAK DĚLAT PLÁVU!

Nejlepším aspektem tohoto dortu je, že jej můžete snadno zmrazit, dokud je ještě útulný! Vzhledem k tomu, že poleva je ve skutečnosti hřejivý dort, když se ochladí, vytváří osvětlovací obal. Schopnost zamrazit to, zatímco je jeho vlastní útulnost, také výrazně snižuje zadek v prostoru kuchyně. Tudíž kromě mixování/vaření se jeho vlastní prováděla za přibližně třicet minut!
KROK 1: Začněte redukcí a také přenášením vašich komponentů směrem k páře.

 

JAK UCHOVÁVAT ZBYTKY? MŮŽU TO UDĚLAT PŘEDEM?

Nevěřím, že jsem tento dort ještě někdy vytvořil, stejně jako jsem se dostal domů spolu se zbylými kousky. Což, i když je to ve skutečnosti velké vylepšení směrem k dortu samo o sobě, je to typ zděšení pro někoho, kdo může jako trochu zbývajícího dortu:) Na řadě akcí návštěvníci jistě jednoduše “dostanou malý předmět.” spoušť, rozumíte, ve skutečnosti to „rozhodně není jednotlivec dort“, stejně jako konec konzumace 2 nebo dokonce 3 relativně velkých kusů.

Pokud si je chcete uchovat, nebo je dokonce vytvořit před svou příležitostí, můžete to snadno. Jednoduše ji buď uchovávejte v omezeném prostoru, nebo se dokonce bezpečně vypořádejte s vaší plechovou pánví spolu s plastovým krytem.

Jsem úplně pohlcen používáním této smaltované želé rolovací pánve! Vlastně jsem to promítal na všechny druhy jídel a peče to neuvěřitelně! Kromě své vlastní nádherné A čistí, jako je touha. opravdu, fantastická touha.

 

ZANECHTE NÁM KOMENTÁŘ!

Pokud jste toto jídlo nebo dokonce každé další jídlo na blogu poté ochutnali, pamatujte na cenu jídla a zanechte našemu týmu níže uvedenou poznámku. Můžete také snadno vyhovět našemu týmu na Twitteru a google, Twitteru, Instagramu a Pinterestu, abyste viděli přesně to, co víc získáváme! Stejně tak si pamatujte, že toto jídlo uchováte na později.

Pokud hledáte několik dalších neuvěřitelných dortových jídel, zkuste Kadee’s Raspberry Sour Lotion Sheet Cake. Nebo i když toužíte po konvenčním dortu Texas Sheet – náš tým ho má také!