VEPŘOVÉ A TOFU PIRÁČKY S PONZU OMÁČKOU

VEPŘOVÉ A TOFU PIRÁČKY S PONZU OMÁČKOU

V dnešní době může být snížení spotřeby masa zásadní pro řadu faktorů. Pokud jste masožrouti, kteří nevydrží maso úplně zredukovat a chcete si pochutnat na masitých příchutích, ale vezměte si trochu mnohem méně, pak je toto jídlo vlastně pro vás. Ve skutečnosti jsem integroval vepřové mleté ​​maso spolu s tofu, abych vytvořil chutný hamburger, který poskytuje chuť A strukturu, ale spolu s mnohem méně masa.

TOFU PIRÁČKY

Večeře japonských institucí

Při zakládání tohoto pokrmu jsem nemohl pomoci, ale reflektoval jsem časy své instituce. To je vlastně přesně ten příklad, který budu používat ve třídě spolu s ostatními svými studenty. Večeře japonských institucí jsou ve skutečnosti vůči Spojenému království poněkud odlišné. Týdně se 6 dětí stane „týmem pro večeři v instituci“.

Bento nebo jinak bento?

Tyto prasečí i tofu placičky se budou hodit přímo do bento balíčku. Běžný bento balíček často obsahuje bíle zbarvenou rýži nebo dokonce ochucenou rýži, nakládanou zeleninu, umeboshi, rolovanou omeletu také známou jako Dashimaki Tamago, losos, daikon a také mrkvový salát, ale určitě existuje skutečně MNOHO variant.

Ještě jeden prvek – Daikon!

Daikon je vlastně mooli přes ještě jednu etiketu. Pro ty, kteří si ani neuvědomili, je to dlouhá bíle zbarvená zelenina typu ředkvičky, která je prominentní v Austrálii nebo v Evropě. Moje máma máma k rozšíření všech z nich na dvoře, stejně jako byla vlastně spokojená s přesně tím, jak obrovské byly získat. Chuť Daikonu by se dala označit jako jemnější varianta ředkvičky, mnohem extra hladká a bez extrémního hořčičného nádechu.

Možnost jídla!

Do mísy! V této konkrétní variantě jsem použil mleté ​​prase, ale můžete snadno rychle nasekat vepřové bříško nebo dokonce plece u vás doma pomocí Magimix Prepare Specialist. Toto užitečné zařízení do kuchyně jistě vytvoří rychlou funkci sdíleného prasete. Jednoduše ho nechte několik hodin v lednici s mrazákem, aby maso změklo. Rozkrájejte na kousky a nechte vyniknout přímo u Magimix Prepare Specialist.

Potřebné materiály

15-20 g (1,5 polévkové lžíce) sušené řasy Hijiki
3-4 houby shitake, nakrájené na plátky
2 lžičky strouhaného zázvoru
100 g pevného tofu
400 g mletého prasete
1 vejce, zničené
¼ šálku (25 g) panko (japonské strouhanky) nebo dokonce strouhanky
1 polévková lžíce bílého miso
1 lžíce mirinu
2 polévková lžíce benefit
1 lžíce sójové omáčky
Olej na přípravu jídel
Směrem k Garnish
Nastrouhaný daikon/mooli (japonská ředkev), stejně jako nakrájená pažitka nebo dokonce listy shiso
Yuzu Ponzu omáčka (135 ml)
2 lžíce rýžového octa nebo dokonce nahnědlého rýžového octa
4 lžíce sójové omáčky
1 lžíce mirinu
2 lžíce extraktu yuzu

Jak udělat

Usušené Hijiki dejte do misky a na 15-20 minut je nasyťte velkým množstvím studeného posypu. Zajistěte, aby hijiki skončilo hladce, mělo by prostřednictvím asi 5 příležitostí vylepšit svůj vlastní počáteční rozměr. Odkapejte hijiki pomocí sítka a omyjte spolu s chladným posypem.
Čistou houbu shiitake nakrájejte na plátky a zázvor opatrně nastrouhejte. Následně vydechněte překážku z tofu a ručně ji rozdrobte. Poté zahrňte ponechání komponent placiček v misce a ručně je rozmixujte, dokud nebudou lepkavé. Rozdělte přímo na 12 koulí, stejně jako squash, abyste získali placičky o tloušťce asi 1,5 cm.
Předehřejte sporák na 190 stupňů / 170 stupňů C/ Odměrka paliva 5.
Umístěte gril na několik minut na teplý nástroj. Gril důkladně pročešte s trochou oleje a poté placičky připravte na 3 minuty na každém okraji. Umístěte je všechny přímo do kamen na další 3 minuty.
Chcete-li získat omáčku Ponzu, nastrouhejte daikon spolu s trestným struhadlem přímo do misky. Zahrňte všechny různé další komponenty omáčky Ponzu a efektivně je vzájemně promíchejte. Placičky provádějte společně s omáčkou Ponzu.